HISTÓRIAHistória tímu siaha približne až do roku 2003. Ako každá začínajúca hudobná kapela alebo firma, sme aj my začínali v "garáži". Ja, MikeL a môj brat Jerri7, sme už počas štúdia na strednej škole zatúžili zahrať si tento šport, no na Slovensku to nebolo také jednoduché. Povedomie o danom športe nebolo až tak rozšírené a ani moc cenovo dostupné.

Naša vášeň pre airsoft však neutíchala, a tak sme začali hľadať dostupné možnosti. Po pár rokoch sa sortiment omnoho viac rozšíril a na internetových bazároch sme objavili viacero cenovo prijateľných modelov zbraní. Tak si teda Jerri7 zaobstaral prvý samopal MP5 a ja som si vybral AKs74u. K nášmu koníčku sa po čase pridali aj naši priatelia a známi, ktorých sme na to nemuseli dlho prehovárať. Postupne záujem celého tímu prerástol k participácii na rôznych spoločenských herných akciách v Trenčíne a jeho okolí.

Tieto akcie boli organizované prostredníctvom stránok RESPAWN-u a v tej dobe to bolo jediné miesto, kde sa dalo spojiť s inými hráčmi. Rozhodli sme sa preto, že sa popri danej stránke pokúsime rozbehnúť aj našu prezentačnú web stránku, ktorú sme sa snažili postupne zlepšovať a pretvárať na prehľadnejšiu a lákavejšiu pre komunitu hráčov airsoftu. Našim hlavným zámerom bolo sa zviditeľniť a uviesť náš tím do pozornosti iným hráčom.

Odvtedy však prešiel dlhší čas, priatelia a známi dospeli, založili si rodiny, venovali sa kariére a na airsoft nezostávalo toľko voľného času. Spomínaná stránka RESPAWN prestala fungovať a organizovanie lokálnych akcií sa tak stalo nedostupným. Preto sme sa rozhodli, že svoje hobby chceme aj naďalej rozvíjať, a preto sa snažíme obnoviť činnosť nášho tímu. Chceme hlavne zabezpečiť, aby aj ostatní nadšenci do tohto športu mohli ďalej pestovať svoju záľubu, pri ktorej ľahko zabudnú na každodenné starosti a doprajú si pre seba chvíľku relaxu.

Pretože presne o tom je airsoft. Zábava, relax, uvoľnenie, tímová spolupráca a adrenalín, čo nás spája je dôvod, prečo sa budeme snažiť aj naďalej o rozvoj tejto aktivity. 
Template - Artisteer
LT | 2011-2017

TOPlist